Výroba jídelních lístků

Výroba Jídelních lístků. Nápojových a vinných lístků. Složky na účty a jiné drobnosti pro restaurace. K výrobě používáme kůži, plátno, koženku, umělou kůži, samet, dřevo, korky a potahové papíry.Také Vám nabízíme grafické zpracování loga a samotného lístku, včetně tisku. Potisk desek je možný formou štočku a to ražbou /slepotisk/, tiskem /zlatotisk/, /vyražená barva/, laser, nebo sítotisk. Vkládání nabídky do fólií, paspartových oken, nebo přímo papírů. Na vnitřní stranu desek je možné dát rožky, nebo lišty na denní nabídku.Každý typ lístků má svá specifika co do praktičnosti, vzhledu a výdrže. Proto Vám rádi poradíme s výběrem. Lístky je možné vyrobit co do rozměru, tvaru a materiálu dle požadavku. Nezáleží na počtu kusů.

 

eshop:  www.kniharshop.cz

 

Jídelní lístky  BOOK

Potah desek koženka – umělá kůže silná. Ta umožňuje plastickou /reliéfní/ ražbu jako do kůže. Koženka imitující kůži, jednobarevná, nebo se strukturou. Pěkné je i obšití silnou nití laděné v barvě materiálu, nebo kontrastní.

Jídelní lístky BOOK klasik

Levnější varianta předešlých BOOK. Ale více dezénů a možností vzhledu. Od povrchu imitujících kůži, dřevo, plátno po kov.

Jídelní lístky RESTAURANT

Potah tenčí koženka – velký výběr povrchů imitující kůži, dřevo, plátno, kov, samet, korek….

Jídelní lístky WOOD

Desky jsou z překližky od 3 mm. Jsou barvené s povrchovou úpravou lesk, nebo mat. Na desky lze pomocí sítotisku barevně, nebo laserem vypálit logo, či text.

Jídelní lístky SKIN

Vyznačují se luxusem. Kůže hovězí, telecí, ovčí a kozí. Tyto lístky mají dlouhou výdrž. Potřebují, ale větší péči. Čištění, impregnace, krémování – podle zvolené kůže a její povrchové úpravě.

Jídelní lístky PAPER

Potah desek papír potištěný grafikou s povrchovou laminací pro ochranu.Pro delší výdrž je vhodné namáhaný hřbet potáhnout speciálním plátnem.

Jídelní lístky KOMBI

Potah desek je různě kombinovaný /plátna, koženky, kůže, laminovaná grafika/, tak i provedení.

RESERVE – DESKY NA ÚČTENKU – HOTELOVÉ DESKY

Možnost provedení ve stejném designu jako lístky.